Zoznámte sa s naším tímom

Marijana Budimir, licencovaný realitný agent | Licenčné číslo 156/2022

Licencovaná realitná agentka a diplomovaná právnička, Marijana Budimir, z agentúry Alpha Luxe Group, Istria, Poreč

Marijana Budimir, licencirana agentica za nekretnine i diplomirana pravnica s položenim pravosudnim ispitom, ima više od 12 godina iskustva u financijskoj industriji.

Marijana Budimir, licencovaný realitný agent a absolventka práva s justičnou skúškou, má viac ako 12 rokov skúseností vo finančnom priemysle.

Jej odborné znalosti zahŕňajú právne záležitosti, finančné investície, investície do nehnuteľností, právny sektor a sektor fúzií a akvizícií (M&A).

Jej expertíza a hlboké vedomosti ju robia nenahraditeľným členom nášho tímu.

Jej vzdelávacie úspechy dopĺňa MBA z University of Cambridge a ďalšie prestížne programy, vrátane modulu o efektívnom vedení na IEDC Bled, certifikátu od Silva International, Inc., a ďalších podobných kvalifikácií.

Marijana vedie jednu z pobočiek Alpha Luxe Group, kde vyvinula impozantné portfólio úspešných transakcií. Poskytovaním komplexných služieb vedie Marijana klientov investovaním do nehnuteľností a prispôsobuje svoj prístup ich konkrétnym potrebám.

Jej práca nie je len zamestnaním, ale záväzkom vytvárať trvalú hodnotu pre klientov.

Integrovali sme všetky kritické aktivity na trhu nehnuteľností, aby sme poskytovali komplexné služby na jednom mieste, čo vám umožňuje značné úspory času a optimalizáciu investičného procesu na dosiahnutie vašich cieľov v oblasti nehnuteľností.

Pre všetky vaše potreby a otázky súvisiace s nehnuteľnosťami sa obráťte na Marijanu Budimir, vášho spoľahlivého partnera a sprievodcu.

+385 95 363 1893


Robert Budimir, výkonný riaditeľ a licencovaný realitný agent | Licenčné číslo 196/2019

Robert Budimir, licencovaný agent, Alpha Luxe Group, odborník na nehnuteľnosti, z Poreču v Istrii

S viac ako desaťročnými skúsenosťami v oblasti predaja a podnikania sa Robert stal synonymom pre vášeň, inovácie a oddanosť vo svete nehnuteľností.

Je oddaný poskytovaniu výnimočne profesionálnej, trpezlivej a individualizovanej služby a jeho schopnosť komunikovať v niekoľkých jazykoch umožňuje úspešné interakcie s rozmanitou globálnou klientelou.

Robert úspešne vedie tím zameraný na marketing a predaj nehnuteľností, integruje najnovšie trendy a technológie pre optimálne uspokojenie potrieb klientov. Jeho flexibilita a prístupnosť sú kľúčové pre excelentnosť našich služieb a jeho vedenie zabezpečuje, že každý člen tímu zdieľa rovnaké odhodlanie poskytovať špičkové služby.

Jeho vzdelávacie úspechy dopĺňa MBA z University of Cambridge, programovanie obchodných aplikácií a webdizajn v Pro-Anima Institute, certifikát od Silva International, Inc., licenciu turistického sprievodcu a ďalšie.

Jeho vášeň pre skúmanie nových kultúr a technológií a jeho odhodlanie neustále sa učiť ho udržiavajú v súlade s trendmi v odvetví a obohacujú našu firemnú kultúru.

Poskytujeme komplexné služby, ktoré sa rozširujú od počiatočného poradenstva až po finalizáciu investícií, budujeme trvalé vzťahy s vami a vytvárame dlhodobú hodnotu, aby sme vám zaistili prémiový zážitok v oblasti nehnuteľností.

Pre všetky vaše potreby súvisiace s nehnuteľnosťami sa obráťte na Roberta Budimira, vášho dôveryhodného partnera a sprievodcu svetom nehnuteľností.

+385 95 363 1892