Prečo si vybrať Alpha Luxe Group pre vaše potreby v oblasti nehnuteľností?

Prečo si vybrať Alpha Luxe Group? Váš spoľahlivý partner pre nehnuteľnosti v Poreči
  • Komplexné riešenie pre všetky vaše potreby v oblasti nehnuteľností.
  • Zaviazali sme sa k integrite, jasnosti a transparentnosti našich transakcií.
  • Osobný prístup a partnerstvo vám pomôžu realizovať vaše projekty v oblasti nehnuteľností.
  • Skúsený tím expertov a nadšencov zameraných na spokojnosť klienta.
  • Garantovaná bezpečnosť pri kúpe a predaji nehnuteľností.
  • Neustále investujeme do marketingu a SEO, aby sme zlepšili našu online prítomnosť a oslovili viac klientov.
  • Široká reklamná prezentácia na relevantných portáloch a sociálnych médiách.
  • Používame prvotriednu techniku, technológie a dizajn na prezentáciu vašej nehnuteľnosti. • Žiadne exkluzívne umiestnenia iba prostredníctvom Alpha Luxe, čo klientom dáva slobodu voľby.
  • Neustále sa zlepšujeme a držíme krok s najnovšími trendmi, aby sme poskytovali hodnotné a ambiciózne profesionálne služby.

V Alpha Luxe Group poskytujeme výnimočnú podporu a konzultačné služby pri príprave vašej nehnuteľnosti na predaj.

Naše odborné znalosti pokrývajú komerčné, rezidenčné a priemyselné nehnuteľnosti, hotely a podniky. Máme rozsiahle vedomosti, skúsenosti a prehľad o trhu s nehnuteľnosťami, čo nám umožňuje ponúknuť presné odhady hodnoty nehnuteľností. Kompletná analýza dokumentácie a poradenstvo v kombinácii s odhadom trhovej hodnoty nehnuteľnosti vám poskytnú právnu istotu a komplexnú administratívnu starostlivosť potrebnú pre informované rozhodovanie.

Naše profesionálne realitné fotografie a videozáznamy predstavia vašu nehnuteľnosť v najlepšom možnom svetle, priťahujú potenciálnych kupujúcich a pomáhajú vám dosiahnuť najlepšiu cenu.

Rovnako propagujeme vašu nehnuteľnosť na všetkých relevantných domácich a zahraničných portáloch a ponúkame ju potenciálnym kupujúcim z portfólia našej agentúry.

Ako komplexná agentúra poskytujeme osobnú podporu a portfólio nehnuteľností každému klientovi. Naše právne oddelenie, špecializujúce sa na nehnuteľnosti, obchodné a korporátne právo, rieši všetky právne otázky, od overenia knižnej nehnuteľnosti až po odovzdanie potrebných dokumentov na registráciu vlastníctva.

Ak máte záujem o investovanie do pozemkov, renováciu alebo rekonštrukciu konkrétnej nehnuteľnosti, jej výstavbu alebo modernizáciu pre súkromné alebo obchodné účely, vieme vám pomôcť.

Nájdeme nehnuteľnosť, ktorá spĺňa vaše potreby a záujmy, analyzujeme právny stav nehnuteľnosti, zorganizujeme získanie všetkých potrebných povolení, pomôžeme vám vybrať kvalitného architekta a stavebného dodávateľa, koordinujeme štúdiu uskutočniteľnosti a investičnú štúdiu a analyzujeme možnosti financovania.

Naša sieť a odborné znalosti spojili mnohých kupujúcich, developerov, majiteľov firiem, jednotlivcov a veľkých spoločností.

Získali sme mnoho odporúčaní, ktoré nám zvýšili zákaznícku základňu prostredníctvom dôvery, ktorá neprestajne rastie od doby, keď sme začali pôsobiť na trhu.

Okrem tradičných platobných metód je Alpha Luxe Group prvou agentúrou v Chorvátsku, ktorá integrovala platby kryptomenami do svojej ponuky. Týmto krokom sme sa stali súčasťou globálnej komunity v oblasti kryptomien a diktuje sme trendy v cestovnom ruchu, nehnuteľnostiach a marketingových službách.

Táto príležitosť prináša vynikajúce výhody našim klientom, pretože môžu platiť kryptomenami, ktoré sa v momente platby prevedú na eurá. Navyše nie je riziko výkyvov menového kurzu, pretože prevod z kryptomeny na eurá sa uskutoční do 15 minút od platby klienta.

Spolupracujeme s najlepšou brokerskou spoločnosťou v Chorvátsku a jednou z popredných brokerských spoločností v Európskej únii, Electrocoin, aby sme umožnili jednoduché, legálne a profesionálne obchodovanie s kryptomenami.

Dozvedieť sa viac o našich službách.

Nechajte vašu nehnuteľnosť stať sa značkou s našou exkluzívnou prezentáciou a kvalitnou reklamou, čím sa násobne zvyšujú vaše šance na rýchly a efektívny predaj.

Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste sa dozvedeli viac o našich službách a o tom, ako vám môžeme pomôcť dosiahnuť vaše ciele v oblasti nehnuteľností.

+385 52 204 933